Back To Top
Image Alt

Sklepy internetowe

Płatności online

Integracja z płatnościami online typu Dotpay, PayU, Przelew24 czy PayPal. Szybka, i intuicyjna finalizacja zakupów oraz systemy ratalne.

Stany magazynowe

Integracja stanów produktowych magazynu ze sklepem internetowym jest świetną opcją, która pozwala oszczędzić czas i pieniądze.

Obsługa wysyłek

Integracja z systemami wysyłek takimi jak: DHL, Poczta Polska czy InPost. Po złożeniu zamówienia wszystko jest zautomatyzowane i bezobsługowe.

Pozycjonowanie

Przyjazne adresy URL, zgodność z normami, logiczna struktura strony i wiele innych wpływają pozytywnie na naszą „widoczność”.

Responsywność

Sklep będzie wyświetlać się poprawnie na każdym urządzeniu. Platforma posiada dedykowaną aplikację, która ułatwia zarządzenie sklepem.

Marketing

Podpięcie i konfiguracja narzędzi pod email marketing. Budowanie baz danych, opracowywanie i wdrażanie kampanii mailingowych.

Sprzedawaj w internecie

Sklep Internetowy to podstawa funkcjonowania nowoczesnej firmy. Sektor e-commerce to najszybciej rozwijająca się gałąź handlu – coraz więcej osób, traktuje zakupy w sieci jako podstawowe działanie konsumenckie. Chcesz zoptymalizować koszty i przenieść swój biznes do Internetu? Myślisz nad nowymi kanałami pozyskiwania klientów? Prowadzisz hurtownie i zależy Ci na lepszej obsłudze partnerów? Stwórz własny e-sklep!

Wartość rynek e-commerce w Polsce wzrasta o 18% rocznie. Światowy kryzys sprawił, że statystyki poszybowały jednak w górę i w 2020 roku już 57% procent użytkowników internetu deklaruje, że regularnie decyduje się na zakupy w sieci (według badania „Omni-commerce. Kupuje wygodnie” przygotowanym przez Izbę Gospodarki Elektronicznej).

Dlaczego Polacy kochają kupować przez Internet? Przede wszystkim to wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Nie obowiązują nas kolejki, godziny otwarcia sklepu ani odległość od lokalizacji. Kupujemy o wygodnej dla nas porze, w domu, w pracy czy stojąc w korkach. Mamy więcej czasu na dokładną analizę produktu, porównanie ofert, a towar dostarczany jest wprost pod nasze drzwi. Korzyści wynikające z zakupów w sieci są tak duże, że coraz więcej firm decyduje się na e-commerce, a portal Opineo sugeruje, że do 2038 tradycyjny handel zaniknie.

Czy każdy e-sklep to przepis na sukces? Oczywiście, że nie. Kluczowe jest wybranie najlepszego rozwiązania, które będzie wygodne zarówno dla klientów jak i dla Ciebie. Tym rozwiązaniem jest nasza oferta budowy Twojego sklepu internetowego.

Nasza agencja oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania, wdrożenia oraz prowadzenia e-sklepu opartego na platformie WooCommerce. To oprogramowanie nieprzypadkowo wykorzystywane jest w co trzecim sklepie on-line na świecie, a jego przewagą jest niezliczona ilość dostępnych funkcji, popularność, niskie koszty utrzymania oraz olbrzymie zaplecze.

Dowiedz się więcej o zaletach WooCommerce

Stworzymy dla Ciebie od podstaw sklep, zajmiemy się organizacją systemu dostaw oraz wypromujemy Twój biznes w sieci. Dzięki nam, nawet nie posiadając wiedzy w dziedzinie e-commerce, już niebawem będziesz mógł powiększyć siatkę klientów, prowadząc sprzedaż na terenie całej Polski. Zwiększenie obrotów i ugruntowanie pozycji marki na rynku to tylko kwestia czasu.

Jakie jeszcze korzyści, poza nowymi klientami i większym zyskiem daje e-sklep?

Przede wszystkim elastyczność. Nie ogranicza Cię powierzchnia stacjonarnego lokalu – możesz zdecydować się na większy zakres produktów, ofertę można zmieniać w zależności od potrzeb rynku. Twoje możliwości są niemal nieograniczone. Masz także większą kontrolę nad aktualnym popytem i trendami konsumenckimi, dzięki czemu szybko możemy wdrażać kampanie promocyjne czym przyciągniemy kolejnych klientów.

E-sklep to także oszczędność przy prowadzenia biznesu. Przeniesienie się do sieci to rezygnacja z kosztów prowadzenia tradycyjnego sklepu, a w erze drop-shippingu, nawet posiadanie magazynu nie jest potrzebne.

Jesteś gotowy na swój e-sklep? Zobacz jak działamy.

Harmonogram prac:

ETAP I

  • uzgadniamy zawartość sklepu, moduły, układ i architekturę strony
  • przygotowujemy projekt graficzny całości
  • poprawki i akceptacja projektu

 

ETAP II

  • programujemy i wdrażamy projekt graficzny
  • konfigurujemy system CMS ze wszystkimi funkcjonalnościami
  • konfigurujemy dodatkowe kanały komunikacji: poczta, social media itp.
  • uruchomienie usługi pod docelowym adresem URL

Na sam koniec przeprowadzamy również pełne szkolenie z obsługi sklepu i systemu WooCommerce.

Możemy również zaoferować Ci kompletny pakiet usług, na które będzie się składać: pozycjonowanie powstałego sklepu w wyszukiwarkach, kampanie Google Ads czy obsługę Social Media.