Back To Top
Image Alt

Sklepy internetowe

Płatności online

Integracja z płatnościami online typu Dotpay, PayU, Przelew24 czy PayPal. Szybka, i intuicyjna finalizacja zakupów oraz systemy ratalne.

Stany magazynowe

Integracja stanów produktowych magazynu ze sklepem internetowym jest świetną opcją, która pozwala oszczędzić czas i pieniądze.

Obsługa wysyłek

Integracja z systemami wysyłek takimi jak: DHL, Poczta Polska czy InPost. Po złożeniu zamówienia wszystko jest zautomatyzowane i bezobsługowe.

Pozycjonowanie

Przyjazne adresy URL, zgodność z normami, logiczna struktura strony i wiele innych wpływają pozytywnie na naszą „widoczność”.

Responsywność

Sklep będzie wyświetlać się poprawnie na każdym urządzeniu. Platforma posiada dedykowaną aplikację, która ułatwia zarządzenie sklepem.

Marketing

Podpięcie i konfiguracja narzędzi pod email marketing. Budowanie baz danych, opracowywanie i wdrażanie kampanii mailingowych.

Sprzedawaj w internecie.

W dzisiejszych czasach rynek sprzedaży online rośnie z każdym miesiącem. Jest to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi handlu, w której wiele osób odnosi sukcesy. Jednym z nich możesz być i Ty!. Nie jest to jednak zadanie proste. Każdego przyszłego internetowego handlowca czeka wiele wyzwań, a największym z nich będzie stworzenie działającego, przyjaznego użytkownikom sklepu internetowego.

Nasza agencja oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania i wdrożenia sklepów internetowych opartych na platformie WooCommerce. Jest to oprogramowanie wykorzystywane obecnie w co trzecim sklepie online na świecie, a jego przewagą jest prostota obsługi i mnogość dostępnych opcji konfiguracji.

Harmonogram prac:

ETAP I

  • uzgadniamy zawartość sklepu, moduły, układ i architekturę strony
  • przygotowujemy projekt graficzny całości
  • poprawki i akceptacja projektu

 

ETAP II

  • programujemy i wdrażamy projekt graficzny
  • konfigurujemy system CMS ze wszystkimi funkcjonalnościami
  • konfigurujemy dodatkowe kanały komunikacji: poczta, social media itp.
  • uruchomienie usługi pod docelowym adresem URL

Na sam koniec przeprowadzamy również pełne szkolenie z obsługi sklepu i systemu WooCommerce.

Możemy również zaoferować Ci kompletny pakiet usług, na które będzie się składać: pozycjonowanie powstałego sklepu w wyszukiwarkach, kampanie Google Ads czy obsługę Social Media.