Back To Top
Image Alt

Strony internetowe

Liczy się jakość.

W dzisiejszych czasach posiadanie strony internetowej to podstawa i konieczność. Ciężko bez niej dotrzeć do klientów czy reklamować swoje usługi. Często jest to pierwsze miejsce, w jakim poszukujący danej usługi, produktu czy towaru ma kontakt z Twoją działalnością. Dlatego też niezwykle ważne jest posiadanie witryny internetowej, która zachęci do skorzystania właśnie z Twojej oferty.

Tworzymy witryny internetowe dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Przygotowujemy zarówno proste wizytówki jaki i rozbudowane witryny, na których użytkownicy znajdą komplet informacji o firmie, produktach i oferowanych usługach.

Z myślą o naszych Klientach wybraliśmy platformę WordPress jako podstawową, na której tworzymy wszystkie strony. Platforma ta wyposażona w przyjazny dla użytkownika panel zarządzania treścią (CMS) odznacza się przede wszystkim prostotą późniejszej obsługi. Dzięki temu po otrzymaniu finalnego projektu, Klient sam może później nanosić na stronie zmiany, edytować lub dodawać treści czy aktualizować na niej zdjęcia.

Strony jakie tworzymy są responsywne i działają bez zarzutu również na urządzeniach mobilnych. Nasze strony są przejrzyste, czytelne i schludne, tak aby użytkownik czuł się na niej dobrze i w przystępny sposób odnalazł na nich informacje, których szuka. Są to projekty indywidualne i dopasowane dla każdego Klienta. Oprócz tego tworzone przez nas witryny są zgodne z normami W3C oraz przeglądarkami internetowymi takimi jak Chrome, Firefox, Opera, Safari czy Internet Explorer.

Każda strona jest również odpowiednio przygotowana i przystosowana do późniejszego pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych. Instalujemy również Certyfikaty SSL, które podnoszą bezpieczeństwo każdej witryny i są później lepiej postrzegane przy pozycjonowaniu.