Back To Top
Image Alt

Strony internetowe

Profesjonalne firmowe strony internetowe, które sprzedają i generują Klientów? To tutaj

W sieci jest ponad 1,7 mld stron internetowych. Wiemy, co zrobić, aby wyróżnić z tego tłumu Twoją firmową stronę WWW i zadbać o to, aby pojawiła się na szczycie wyników wyszukiwania. Projektowanie i pozycjonowanie stron WWW to nasza specjalność.

  • Ponad 50 WWW, zrealizowanych do tej pory przez zespół Argentum Digital.
  • Tysiące wygenerowanych leadów i Klientów dzięki naszym stronom WWW.
  • Setki tysięcy złotych, które zarobiły nasze strony WWW dla polskich i europejskich przedsiębiorców.

Strategia komunikacji Twojej marki

Pracę nad Twoją firmową stroną WWW rozpoczniemy od analizy działalności biznesowej Twojej firmy. Zdefiniujemy odbiorców Twojej strony WWW. Stworzymy obraz Twojego typowego Klienta – persony marketingowej. Ustalimy cele biznesowe, które ma spełniać strona internetowa. Dopiero z tą wiedzą zaczniemy prace technologiczne nad Twoim serwisem WWW.

Strony WordPress

Strona internetowa to dziś podstawa komunikacji firmy. Prawie każdy z nas szuka dziś informacji o firmach w Google57% Polaków robi zakupy przez internet. Z myślą o tym dla Naszych Klientów wybraliśmy platformę WordPress do tworzenia stron WWW. Platforma ma bardzo łatwy w obsłudze i przyjazny panel zarządzania treścią (CMS), dzięki czemu później, po otrzymaniu gotowego projektu od Argentum Digital, będziesz mógł łatwo obsługiwać stronę WWW, dodawać nowe treści, produkty i zdjęcia.

Strony mobilne

Zadbamy o łatwą nawigację na Twojej mobilnej stronie WWW. Zaprojektujemy witrynę tak, aby wyświetlała się poprawnie zarówno na komputerach stacjonarnych i laptopach, jak i na urządzeniach mobilnych (tabletach, smartfonach) z oprogramowaniem Android i iOsStrony WWW od Argentum Digital są tworzone z myślą o takich przeglądarkach internetowych, jak Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari i Internet Explorer.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Strony produktów

Przygotujemy opisy produktowe zgodne z zasadami SEO-friendly, które będą wysoko pozycjonować Twoje produkty w internecie. Przejrzysta, czytelna i schludna strona produktowa to dziś klucz do zwiększenia sprzedaży wybranego produktu lub usługi.

Strony WWW 

Responsywna wizytówka internetowa dla wielu Klientów jest pierwszym punktem styku ze znalezioną w sieci marką. Zadbamy o to, by wrażenia po pierwszym spotkaniu ze stroną WWW Twojego brandu były jak najlepsze.

Landing page

Na Twojej firmowej stronie WWW umieścimy tylko najważniejsze elementy bez zbędnego “lania wody”. Przygotujemy odpowiednie CTA (call to action), czyli wezwanie do działania Twoich potencjalnych Klientów. “Kup teraz”“Zadzwoń”, “Wyślij formularz” – wszystko po to, aby strona spełniała biznesowe cele Twojej firmy.

Lead generation

Zoptymalizujemy formularz kontaktowy na stronie WWW, aby pozyskiwać jak najwięcej leadów dla działu sprzedaży i marketingu w Twojej firmie.

Design strony WWW

Wybierzemy odpowiednie kolory i czcionki (fonty) na stronę WWW na podstawie aktualnych trendów online. Zoptymalizujemy interfejs tak, aby był przyjemny dla oka użytkownika, jak i czytelny dla algorytmów Google. Wyróżnimy najważniejsze elementy firmowej strony WWW.

UX i UI strony WWW

Zaprojektujemy interfejs strony WWW (UX i UI) w taki sposób, aby użytkownicy łatwo mogli znaleźć najważniejsze elementy i treści. Poprowadzimy Twoich potencjalnych Klientów “za rękę” od pierwszej wizyty na stronie do konwersji, zakupu lub wysłania formularza kontaktowego.

Domena i hosting WWW

Jeśli nie masz jeszcze wybranej domeny i hostingu, podpowiemy Ci różne rozwiązania i zasugerujemy Ci, jaką domenę warto zarejestrować.

Strony WWW z certyfikatem SSL

Bezpieczeństwo firmy i Twoich Klientów jest dla nas najważniejsze. Zainstalujemy na stronie zgodnie z najnowszymi standardami internetowymi certyfikat SSL, który nie dość, że wzmacnia zabezpieczenie strony WWW, to jeszcze jest ważnym czynnikiem rankingowym dla pozycjonowania w Google.

Responsywna, pro-sprzedażowa strona WWW lub wizytówka Twojej firmy to coś dla Ciebie? Napisz do nas i razem zadbajmy o widoczność Twojej marki w internecie i pozycję w Google.