Back To Top
Image Alt

Pozycjonowanie Stron

Audyt strony

Kompleksowo prześwietlimy Twoją stronę, aby sprawdzić co należy na niej zoptymalizować pod kątem wytycznych Google. Sprawdzimy także wszystkie linki prowadzące do strony.

Analiza słów kluczowych

Przeprowadzimy szczegółową analizę słów kluczowych dla Ciebie i dobierzemy te najważniejsze. Sprawdzimy też Twoją konkurencję i w jaki sposób możemy ją prześcignąć.

Optymalizacja

Na Twojej stronie zespół programistów wprowadzi konieczne zmiany, których potrzeba wyjdzie w trakcie audytu. Dzięki temu Twoja strona będzie gotowa na podbój internetu!

Content

Nasi copywriterzy napiszą nowe, unikalne treści na Twoją stronę. Teksty będą zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek, a jednocześnie atrakcyjne dla Twoich klientów.

Linkowanie

Pozyskamy tematyczne, i przede wszystkim wartościowe linki dla Twojej strony. Polegamy tylko na sprawdzonych witrynach, które przyniosą stronie realną korzyść.

Monitorujemy

Otrzymasz od nas comiesięczny raport z naszych prac i wyników działań. Na jego podstawie wspólnie będziemy podejmować decyzje o ewentualnych zmianach w strategii.

Jak być na pierwszej stronie Google?

96% polskich internautów szuka pierwszych informacji o firmie i jej produktach w Google.

Wiemy, co zrobić, aby Twoja firmowa strona WWW była wysoko w Google i często pojawiała się na szczycie wyników wyszukiwania w internecie. Top 10 wyników Google naprawdę jest do zdobycia. Odpowiednia strategia SEO, audyt i optymalizacja strony WWW, analiza słów kluczowych i najważniejszych fraz, wartościowe linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne oraz unikatowy, pro-sprzedażowy content to nasz klucz do sukcesu w świecie online. Pozycjonowanie stron to nasza specjalność!

Strategia SEO.

Naszą współpracę zaczniemy od poznania specyfiki Twojej firmy i branży.

SEO research

Przeanalizujemy Twoje dotychczasowe działania SEO w sieci, firmową stronę WWW oraz wzmianki o brandzie i linkowanie (link building), prowadzące do niej z różnych zakamarków internetu.

Analiza biznesowa

To czas na dogłębną analizę sytuacji wyjściowej. Przeprowadzimy pogłębiony wywiad dotyczący Twoich usług i Klientów, aby wiedzieć, co, jak i dlaczego. Dopiero na bazie tych danych zaprojektujemy indywidualną, kompleksową strategię działań pozycjonerskich i cele SEO dla Twojej firmy.

pozycjonowanie stron

Optymalizacja strony WWW pod Google i SEO

69% z nas porzuca źle zoptymalizowane strony internetowe.
pozycjonowanie stron, planowanie strategii seo

Audyt strony WWW

Przeprowadzimy audyt strony WWW Twojej firmy. Wiemy, jak działa algorytm Google. Doszlifujemy Twoją stronę tak, aby generowała więcej leadów i konwersji, a co za tym idzie, zwiększała sprzedaż i obroty firmy.

Projektowanie UX / UI

Zadbamy o UX i UI Twojej strony WWW, czyli doświadczenia i interfejs użytkowników. Twoi potencjalni Klienci będą klikać chętniej, łatwiej i więcej.

Content, który sprzedaje: teksty sprzedażowe pod SEO

Dobry content marketing to statystycznie 6 razy więcej konwersji.

Stworzymy odpowiednie dla Twojego biznesu treści, opisy produktów i blog posty, które będą wspierać Twój dział sprzedaży. Content będzie zoptymalizowany zarówno pod wytyczne algorytmów i czynników rankingowych Google, jak i pod oczekiwania prawdziwych Czytelników. Teksty pro-sale przygotowane pod SEO same organicznie i bezpłatnie będą pozyskiwać dla Ciebie nowych odbiorców.

Pozycjonowanie stron WWW

Odpowiedni content i optymalizację strony w naszej strategii SEO połączymy z odpowiednim dla Twojego biznesu doborem słów kluczowych. Frazy ogólnie i kluczowe, pozycjonowanie lokalne, pozycjonowanie fraz short tail i long tail – nie musisz się obawiać, jeśli nie słyszałeś jeszcze takich pojęć. Na podstawie wcześniejszych analiz wybierzemy odpowiednie narzędzia SEO, które wykorzystamy do realizowania Twoich biznesowych celów, a nasz specjalista SEO dokładnie wyjaśni Ci, co z czego wynika i dlaczego tak to działa.

Monitoring działań SEO i raporty

Będziemy stale i na bieżąco obserwować wzrost pozycji i ruchu na Twojej stronie WWW. Monitoring internetu to dziś podstawa strategii SEO. Co miesiąc otrzymasz od nas kompletny raport SEO. Nie korzystasz na co dzień z takich narzędzi jak Google Analytics, Google Search Console czy SEMstorm albo Senuto? Nie martw się. Dzięki nam uzyskasz pełną kontrolę nad widocznością firmy w internecie.

Bezpłatna konsultacja z ekspertem SEO

Jeśli jesteś gotowy na zmiany, na lepszą i szybszą stronę WWW, efektywniejszy content, wyższą pozycję w Google, a co za tym idzie, więcej konwersji i nowych Klientów, napisz do nas i umów się na pierwszą bezpłatną konsultację z ekspertem SEO Argentum Digital.