Back To Top
Image Alt

Pozycjonowanie Stron

Audyt strony

Kompleksowo prześwietlimy Twoją stroną, aby sprawdzić co należy na niej zoptymalizować pod kątem wytycznych Google. Sprawdzimy także wszystkie linki prowadzące do strony.

Analiza słów kluczowych

Przeprowadzimy szczegółową analizę słów kluczowych dla Ciebie i dobierzemy te najważniejsze. Sprawdzimy też Twoją konkurencję i w jaki sposób możemy ją prześcignąć.

Optymalizacja

Na Twojej stronie zespół programistów wprowadzi konieczne zmiany, których potrzeba wyjdzie w trakcie audytu. Dzięki temu Twoja strona będzie gotowa na podbój internetu!

Content

Nasi copywriterzy napiszą nowe, unikalne treści na Twoją stronę. Teksty będą zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek, a jednocześnie atrakcyjne dla Twoich klientów.

Linkowanie

Pozyskamy tematyczne, i przede wszystkim wartościowe linki dla Twojej strony. Polegamy tylko na sprawdzonych witrynach, które przyniosą stronie realną korzyść.

Monitorujemy

Otrzymasz od nas comiesięczny raport z naszych prac i wyników działań. Na jego podstawie wspólnie będziemy podejmować decyzje o ewentualnych zmianach w strategii.

Bądź widoczny w internecie.

Pozycjonowanie stron to strategia marketingowa, która sprawdzi się dla biznesu każdej wielkości. Bez względu na to, czy prowadzisz firmę lokalną czy też biznes ogólnopolski, działania SEO są potrzebne po to, by klient mógł znaleźć Twoją firmę w ogromie konkurencji. To proces budowania widoczności w wyszukiwarkach, aby klient znalazł stronę, zainteresował się ofertą, produktami, a wizytę zakończył zakupem, telefonem lub e-mailem z zapytaniem.

Pozycjonowanie stron to także kampania, która wymaga czasu i cierpliwości. Między bajki można włożyć obietnice, że ktoś komuś wypozycjonuje stronę na kluczowe frazy w miesiąc. Aby działania pozycjonerskie przyniosły efekt, potrzeba kilku miesięcy pracy determinowanej przez około 200 czynników rankingowych Google. Każdy przypadek jest indywidualny i nie ma jednej recepty na to, by wybić stronę na topowe pozycje pierwszej strony wyników wyszukiwania. Dlatego też na start dokładnie prześwietlimy Twoja stronę i przeprowadzimy wywiad dotyczący Twoich usług oraz klientów, by jak najlepiej dobrać strategię działania.

W działaniach SEO konieczne jest przeprowadzenie audytów strony, audytów linków przychodzących, sprawdzenie treści, optymalizacja strony, stworzenie unikalnego contentu czy zdobywanie linków (link building). A to tylko wierzchołek góry lodowej wszystkich koniecznych prac! Wszystkie działania jakie będą potrzebne w przypadku strony Twojej firmy zostaną Ci przedstawione w indywidualnej ofercie. Nad sprawną realizacją działań pozycjonerskich dla Twojej firmy czuwać będzie doświadczony specjalista SEO, który w każdej chwili rozwieje wszelkie wątpliwości i wytłumaczy zawiłości związane z pozycjonowaniem strony.