Back To Top
Image Alt

Google Ads

Skuteczna reklama.

Chciałbyś być widoczny w wyszukiwarce Google na samej górze i dotrzeć do Twojego potencjalnego klienta od razu, bez czekania na efekty pozycjonowania? Chciałbyś, aby Twoje reklamy skierowane były tylko do osób, które faktycznie będą zainteresowane Twoimi usługami lub sklepem? Jest na to rozwiązanie i nazywa się Google Ads!

Kampanie reklamowe w Google Ads przeznaczone są dla każdego biznesu. Dzięki prawidłowo skonfigurowanej promocji jesteś w stanie w krótkim czasie zrealizować swoje cele marketingowe, liczyć zyski i rozwijać dalej swoją firmę. Efekty reklam w wyszukiwarce Google widać niemal od razu, a pierwsi użytkownicy pojawiają się na stronie kilka minut po uruchomieniu kampanii.

W Google Ads rozróżniamy kilka rodzajów reklam. Możemy skupić się np. na budowaniu świadomości marki, zwiększyć ruch na stronie lub promować konkretne usługi lub produkty czy kategorie w sklepie. Możemy użyć reklam tekstowych lub displayowych (bannerowych), a wszystko to w modelu PPC (płacisz tylko za kliknięcie!).

Jedną z największych zalet reklam Google Ads jest fakt, że jesteśmy w stanie zmierzyć efekty niemal na żywo. Od razu wiemy ile w reklamę było kliknięć, jakich fraz użytkownik użył by znaleźć interesujący go produkt czy też ile produktów i za jakie kwoty sprzedały się produkty w sklepie internetowym. Nasze kampanie reklamujące Twój biznes kierujemy zarówno do nowych użytkowników, a także dzięki działaniom remarketingowym jesteśmy w stanie dotrzeć do osób, które już kiedyś były na Twojej stronie, ale nie wykonały żadnych czynności przynoszących konwersje. Aby dowiedzieć się więcej o reklamach Google Ads – skontaktuj się z nami!

Zalety Google Ads.

Szybkość- efekty reklam widzisz i odczuwasz od razu po uruchomieniu! Rośnie ruch, rośnie konwersja, rośnie świadomość marki!

Elastyczność- możesz dotrzeć do użytkowników zainteresowanych tylko i wyłącznie Twoją ofertą, na terenie całego kraju lub tylko na konkretnym obszarze.

Zasięg– z wyszukiwarki Google korzysta ponad 90% internautów w Polsce. Dzięki Google Ads jesteś zawsze na pierwszej stronie na samej górze wyników wyszukiwania!

Przejrzyste wydatki– dzięki modelowi PPC (Pay Per Click) płacisz zawsze tylko za kliknięcie w reklamę. Stale kontrolujesz ile wydajesz na konkretne kampanie w dowolnym okresie czasu.

Świadomość marki– nawet jeśli klient nie kliknie od razu w reklamę, to zobaczy Twoją markę w wyświetlanych wynikach i zacznie kojarzyć ją z szukanym hasłem. Dzięki darmowym wyświetleniom możesz dotrzeć do świadomości tysięcy osób!

Nowi klienci- Reklamy w Google Ads trafiają tylko do osób naprawdę zainteresowanych Twoimi usługami. Trafiasz zarówno do użytkowników komputerów jak i urządzeń mobilnych.

Monitoring efektów- na bieżąco monitorujesz efekty każdej kampanii, będziesz wiedzieć o każdym kliknięciu w Twoją reklamę i każdym zakupie dokonanym dzięki reklamie.

Zwiększone zyski- dzięki reklamom w sieci wyszukiwania Google lub sieci reklamowej Google bardzo szybko zaczniesz dostrzegać zwiększone obroty Twojego biznesu.