Back To Top
Image Alt

Google Ads

Skuteczna reklama

Chciałbyś aby Twoja firma była widoczna na samej górze wyszukiwarki Google? Chciałbyś, aby reklamy Twojego biznesu były spersonalizowane i skierowane wprost do osób, które są najbardziej zainteresowane Twoim produktem oraz usługą? Chciałbyś ze swoją ofertą dotrzeć do tysięcy nowych użytkowników i zapewnić tym samym wzrost wyników sprzedażowych? A przede wszystkim – Czy inwestując w reklamę chciałbyś, by było ona jak najbardziej opłacalna i skuteczna?

Łącząc wszystkie te cechy w jedno, najlepszym rozwianiem jest dobrze zaplanowana i sprawnie przeprowadzona kampania w Google Ads.

Czym jest Google Ads?

To narzędzie do promocji w sieci, które umożliwia tworzenie i prowadzenie kampanii za pomocą reklam pojawiających się w przestrzeni internetowej. Między innymi w wyszukiwarce Google, w aplikacjach oraz na prawie 2 milionach witryn udostępniających reklamy Google Ads. Te 2 mln to wystarczająco, by dotrzeć do niemal 90% potencjalnych klientów podczas ich codziennej aktywności w sieci. Sam zasięg wyszukiwarki jest olbrzymią zaletą korzystania z tej formy marketingu. Ale co jest najważniejsze w Google Ads? Opłacalność. Płacisz tylko za wyniki, a my dbamy o to, żeby były jak najwyższe.

Jak to działa?

Ty wybierasz miesięczny budżet, a my realizujemy kampanię! Koszty rozliczane są za konkretne działania, na które się zdecydujemy. To Ty z naszą pomocą i doradztwem zdecydujesz na jakiej aktywności nowych klientów najbardziej Ci zależy. Chcesz dotrzeć do jak największej grupy potencjalnych użytkowników i zaistnieć w ich świadomości? Przeprowadzimy sprawna kampanię z uwzględnieniem metody Pay for Click – Zapłacisz tylko za to, że ktoś faktycznie kliknął w reklamę i znalazł się na Twojej stronie. Chcesz, aby użytkownik dołączył do newslettera, wypełnił formularz, obejrzał video lub – finalnie – dokonał zakupu? Zaplanujemy strategię, która będzie zorientowana na te cele. A może zależy Ci na tym, żeby dotrzeć do osób, które odwiedziły już Twoją witrynę, ale w ostatniej chwili zrezygnowały z zakupów? Dzięki remarketingowi dotrzemy także do nich.  Co jest najważniejsze? My, jako eksperci, bazując na naszym doświadczeniu zaproponujemy najlepsze i najbardziej opłacalne rozwiązania dla Twojej branży. Określ budżet – zajmiemy się tym, aby jak najlepiej go wykorzystać.

Dlaczego jeszcze warto wybrać Google Ads?

Przede wszystkim dlatego, że wiemy jaka jest skuteczność naszej reklamy. Jesteśmy w stanie precyzyjnie mierzyć efekty naszej kampanii niemal na żywo. Dlaczego? Ponieważ taka jest specyfika Google Ads. Możemy jednoznacznie określić ile osób widziało Twoją reklamę, ile osób w nią kliknęło z dokładnością co do dnia i godziny.  A przecież płacisz za realne efekty tu i teraz. Mało? Dodatkowo dzięki rozbudowanym statystykom wiemy m.in jakich fraz użył przyszły klient szukając danego produktu. Dzięki temu każda kolejna kampania, którą wspólnie będziemy prowadzić będzie jeszcze lepsza i jeszcze bardziej skuteczna.

Co Ty zyskujesz?

To co skłania Cię do inwestowania w marketing – A więc więcej klientów i wyższe zarobki. Po prostu. Kampanie Google Ads mają bezpośrednie przełożenie na wzrost przychodów firmy i ilość klientów. Na jaką skalę? O tym zadecydujemy wspólnie podczas planowania kampanii. Dzięki sprawnemu procesowi rozliczeń oraz wymiernym i mierzalnym wynikom, masz natychmiastowy podgląd na to, ile dzięki reklamie udało Ci się zarobić. Zyskujesz także zwiększenie rozpoznawalności firmy i świadomości brandu wśród użytkowników. Nawet jeśli klient nie kliknie od razu w Twoją reklamę, ma szanse ją zobaczyć, zapamiętać i wrócić kiedy pojawi się jego zapotrzebowanie na konkretny produkt. To darmowa i dodatkowa funkcja Google Ads – pamięta, że za samo przeczytanie reklamy – nic nie płacisz.

A zatem w kilku słowach. Dlaczego warto korzystać z Google Ads?

Szybkość

Efekty reklam widzisz i odczuwasz od razu po uruchomieniu! Rośnie ruch, rośnie konwersja, rośnie świadomość marki!

Elastyczność

Możesz dotrzeć do użytkowników zainteresowanych tylko i wyłącznie Twoją ofertą, na terenie całego kraju lub tylko na konkretnym obszarze.

Zasięg

Z wyszukiwarki Google korzysta ponad 90% internautów w Polsce zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych. Dzięki Google Ads jesteś zawsze na pierwszej stronie na samej górze wyników wyszukiwania!

Przejrzyste wydatki

Dzięki modelowi PPC (Pay Per Click) płacisz zawsze tylko za kliknięcie w reklamę. Stale kontrolujesz ile wydajesz na konkretne kampanie w dowolnym okresie czasu.

Budowanie marki

Twój brand zaistnieje w świadomości tysięcy osób.

Nowi klienci

Dobra kampania trafi do osób naprawdę zainteresowanych Twoimi usługami.

Monitoring efektów

Na bieżąco monitorujesz efekty każdej kampanii.

Zwiększone zyski

Dzięki reklamom w sieci wyszukiwania Google lub sieci reklamowej Google bardzo szybko zaczniesz dostrzegać zwiększone obroty Twojego biznesu.