Back To Top
Image Alt

Social media

Daj się poznać.

Social Media to obecnie jedna z wielu dróg dotarcia do klienta w Internecie. Każda firma powinna mieć swój profil na Facebooku, Instagramie lub Twitterze. Wszystko zależy od profilu działalności biznesu. Mogą to być profile wizytówki, a możesz również wchodzić w interakcję z użytkownikami i budować pozytywną otoczkę wokół swojej firmy.

Nasze usługi w social mediach możemy podzielić na:

Reklamy Facebook Ads

Podobnie jak w przypadku Google Ads, korzystając z reklamowych narzędzi Facebooka możemy dotrzeć do konkretnych osób, które będą zainteresowane Twoimi usługami. Możliwości ustawienia reklam oraz mnogość formatów reklamowych na tej platformie społecznościowej jest bardzo dużo. Zwiększysz nie tylko sprzedaż, ale zbudujesz społeczność wokół swojej marki, zdobędziesz nowe kontakty lub zwiększysz ilość wizyt w Twoich punkcie stacjonarny czy też na stronie. Wszystko to w budżetach, które nigdy nie zostaną przekroczone po wcześniejszym ustaleniu.

Reklamy Instagram Ads

Instagram zdobywa coraz większą popularność i jest znakomitym miejscem reklamowym dla użytkowników, szczególnie w  przedziale wiekowym 18-35. Również i tutaj możesz targetować swoje promocje na konkretne miasta, zainteresowania, wiek czy zachowania w internecie. Instagram nastawiony jest głównie na reklamę wizualną, a największą rolę odgrywają tu świetnej jakości zdjęcia oraz filmy.

Prowadzenie profili

Stworzymy strategię komunikacji Twojej marki z użytkownikami social mediów. Przygotujemy angażujące treści i zaplanujemy publikacje, które przykują uwagę Twoich przyszłych konsumentów. Będziemy obserwować ruch na stronie, poziom interakcji z użytkownikami i na bieżąco będziemy przedstawiać propozycje zmian w obranej strategii.

Na przekonanie się o potencjale drzemiącym w Social Mediach nigdy nie jest za późno. Zrób ten krok i podbij media społecznościowe w swojej branży!