Back To Top
Image Alt

Budowanie wizerunku

Pokaż się z dobrej strony.

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważny jest wizerunek naszej firmy i jak ogromną rolę odgrywa on w prowadzeniu biznesu i kreowaniu wyników sprzedażowych. Starannie zaplanowany i profesjonalny obraz naszego biznesu pozwoli nam nie tylko zwiększyć ilość klientów, ale również mocno wpłynie na rozwój naszej firmy oraz przywiązanie do niej pracowników.

Specjalnie dla Ciebie stworzymy indywidualną strategię budowania wizerunku, a następnie kompleksowo wdrożymy ją w życie. Zadbamy o profesjonalną i wyróżniającą się identyfikację wizualną Twojego przedsiębiorstwa, pomożemy Ci kreować wizerunek w mediach tradycyjnych oraz społecznościowych, sprawimy że Twoja firma postrzegana będzie jako wiarygodna, sprawdzona i odpowiedzialna społecznie.

Nasze działania.

Identyfikacja wizualna– zadbamy o atrakcyjną i funkcjonalną stronę internetową, odświeżymy Twój logotyp, stworzymy przejrzyste i ciekawe wzory szablonów ofertowych oraz dokumentów firmowych, przygotujemy projekty graficzne materiałów reklamowych, ulotek, plakatów czy gadżetów.

Wizerunek w mediach– przy współpracy z mediami tradycyjnymi oraz internetowymi przygotujemy artykuły i materiały prezentujące Twoją firmę lub produkty. Opublikujemy wywiady z kluczowymi osobami w firmie. Wszystko to nagłośnimy w social mediach, aby Twoi klienci mogli zobaczyć Cię z dobrej strony.

Social media- poprowadzimy Twoje firmowe profile we wszelkich kanałach social mediów. Pokażemy Twój biznes z atrakcyjnej strony i zaangażujemy w interakcje Twoich potencjalnych klientów.

Działania CSR- odpowiedzialność społeczna biznesu to temat bardzo na czasie i warto, aby również Twoja firma zaangażowała się w tego typu projekty. Pomożemy Ci wybrać i wdrożyć różnego rodzaju inicjatywy z zakresu CSR, a następnie pokażemy Twoim klientom, że prowadzisz naprawdę fajną firmę. Możesz realnie pomóc potrzebującym, a jednocześnie mieć z tego korzyści marketingowe. Win- win.

Widoczność– zadbamy o widoczność Twojej marki poprzez pozycjonowanie Twojej strony internetowe, kampanie reklamowe w internecie oraz w mediach tradycyjnych

Historia Twojego sukcesu– pomożemy Ci pokazać Twój biznes z jak najlepszej strony. Na pewno masz się czym pochwalić, a my pomożemy Ci aby przekaz w odpowiedniej formie dotarł do Twoich klientów