Back To Top
Image Alt

Poznaj nas

Wiedza i doświadczenie

Grupa Argentum funkcjonuje na rynku od 2009 roku, a w naszym zespole znajdziesz prawie 20 ekspertów. Zatrudniamy specjalistów od tworzenia stron i sklepów internetowych, specjalistów od SEO oraz Google Adwords, grafików, copywriterów, a także osoby które doradzą Ci wizerunkowo i poprowadzą social media. Cały czas poszerzamy i aktualizujemy swoją wiedzę i umiejętności, o czym świadczą stale odbywane przez nas szkolenia i kolejne zdobywane certyfikaty od najważniejszych, branżowych instytucji.

o nas

Jakość – nasz priorytet

Nie akceptujemy półśrodków i zawsze dążymy do maksymalnej jakości realizowanych przez nas projektów i zadań. Posiadamy rozbudowane wewnętrzne procedury, które pozwalają nam kontrolować jakość pracy na każdej jej etapie, a nad każdym z działań czuwają eksperci z danej dziedziny. Wiemy, że dobrze wykonane zlecenie i zadowolenie naszych klientów jest kluczowe nie tylko dla ich biznesów, ale również dla nas. Dlatego w kwestii jakości nie ma u nas miejsca na kompromisy.

Pasja – to co nas cechuje

Choć brzmi to jak wyświechtany slogan, my naprawdę lubimy naszą pracę! Budowa zgranego i pełnego pasji zespołu to długi i trudny proces, dlatego tym bardziej dumni jesteśmy z naszego teamu. Uwielbiamy tworzyć i pracować z naszymi klientami, a ze względu na różnorodność branż i rozwiązań oczekiwanych przez naszych klientów, naprawdę nie ma tu miejsca na nudę.

argentum digital